Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Hi-Macs - co to takiego?

Foto

LG Hi-Macs to naturalny kamień akrylowy w postaci płyt. Należy do grupy materiałów nazywanych „solid surface”. Składa się w 75% z naturalnych minerałów, masy akrylowej i pigmentów. Wykorzystuje się go do produkcji mebli, zlewozmywaków i umywalek oraz stosuje jako okładziny ścienne.

Zaletą naszego materiału jest wytrzymałość. Odporność na uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę, słońce i środki chemiczne jest taka sama jak w produktach ceramicznych, jednak Hi-Macs jest dużo lżejszy, ciepły w dotyku i jest materiałem odnawialnym.
Tworzywo Hi-Macs nie jest porowate, a gładka pozbawiona spoin powierzchnia, nie wchłania brudu i można ją bez trudu wyczyścić. Dzięki temu jest ona nie tylko higieniczna, lecz także praktyczna.Posiada wszelkie atesty, które pozwalają na stosowanie go w barach, restauracjach, laboratoriach, gabinetach medycznych, hotelach, jachtach itp.

Atutem Hi-Macs jest jego termoplastyczność. Cecha ta pozwala na formowanie dowolnych kształtów. Termoplastyczność, bezspoinowa technologia łączenia oraz szeroka gama kolorów sprawia, że materiał LG Hi-Macs daje projektantom nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Aktualności
Najnowsze trendy meblarstwa i architektury
 Zapraszamy zainteresowanych do kolejnej edycji Konferencji, gdzie możecie państwo poznać nowości branży meblarskiej.

Nowe Kolory HI-Macs
 Zakres kolorów jest kluczowy w projektach najwyższej jakości . Elegancki biały, ciepły Toffee Brown , mistyczne Cima z Volcanic. Prawie każdy wyobrażalny odcień jest dostępny, zachęcamy więc do zapoznania się z nowymi kolorami HI- MACS ®

http://www.aimms.com.pl/web.n4?go=149

Serdecznie Zapraszamy
Nowy salon mebli kuchennych w Raciborzu już otwarty. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą: Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar, cięciu i okleinowaniu płyt i blatów. W swojej ofercie posiadamy blaty kuchenne i łazienkowe, płyty meblowe, zlewy i umywalki. Posiadamy szeroką game akcesori meblowych oraz lidera wśród konglomeratów w Polsce kamień naturalny akrylowy Lg Hi-Macs. 

Poszukujecie państwo mebli do domu, mieszkania lub łazienki. W naszym salonie meblowym urządzą państwo kuchnie, łazienkę, całe mieszkanie i dom.


 
Podstrony:  1  2  3  4 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.